Dvě medaile z Plavecko-běžeckého poháru

Ve čtvrtek 30.4.2015 se v plaveckém bazénu na Zeleném pruhu a v lesoparku Dobeška uskutečnil Plavecko-běžecký pohár.

Naše škola vyslala několik šikovných plavců/běžců - Tomáš Pivrnec (9.B), Eva Šrámková (6.D), Vojta Cihlář (6.B). Barbora Bumbálová (6.B), Honza Šrámek (4.E).

Ve slušné konkurenci dalších 80 závodníků dokázali žáci naší školy vybojovat dvě medaile a dvě další umístění mezi pěti nejlepšími. Honza Šrámek a Barbora Bumbalová sice na medaile nedosáhli, ale patřili k nejlepším ve svých kategoriích. První, konkrétně bronzovou medaili, vybojoval Vojta Cihlář (6.B). Po tom, co vyhrál plaveckou část, ztratil na 1000 metrů dlouhé trati dvě místa a na stupně vítězů tak vystoupil jako třetí závodník ve své kategorii.

Zlato pak pro sebe a naši školu vybojoval Tomáš Pivrnec (9.B). Po druhém místě v plavecké části dominoval Tomáš v části běžecké. Ostatní běžce předčil minimálně o jeden level a po jednom kilometru běhu v lesoparku Dobeška dobíhal do cíle s více jak 15ti vteřinovým náskokem. Skvělý výkon a naprosto zasloužená zlatá medaile.

Škoda, že někteří nominovaní závodníci se bez omluvy nedostavili. Úspěchů pro naši školu mohlo být více, s ohledem na počet talentovaných sportovců, kteří do školy chodí ...