Stolní tenis

Již tradičně se žáci sportovní ZŠ Jitřní zúčastnili soutěže Poprasku ve stolním tenisu, která se konala 7. a 9.10.2014 na ZŠ Na Líše. Přestože nám již odešli výborní hráči z 9. tříd, nová generace nám rozhodně ostudu neudělala, spíše naopak. Všichni hráli s maximálním nasazením a bojovností.

V kategorii starších dívek (Švábíková, Žáčková, Kerbachová) jsme obsadili 2. místo, starší chlapci (Vacek, Hanzlík, Tranh) skončili po těžkém boji na 4. místě.

Mladší dívky (Koberová, Bumbalová, Konvalinová) skvělým výkonem získaly prvenství a postoupily do celopražského kola, které se bude konat v listopadu. Mladší žáci (Kober, Zuza, Polák, Forman) vybojovali 2. místo.

Celkově jsme byli velmi úspěšní a naše sbírka pohárů se tak rozrostla o tři nové.

Gratulujeme a dívkám budeme držet palce v těžkých zápasech s vítězkami ostatních městských částí.